MST Corporation Slimline BT40-SLK12-45
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
16
quantity
Product details
Category
Fig. :1 L: 1.8 inches (45 mm) φC: 1.5 inches (38 mm) L 0.7 inches (18 mm) L2mm: - φC1 mm: - Weight: 2.4 lbs (1.1 kg). Balance value: 0.04 inch (1.4 mm) Image Note: The image used is for reference only, color and specifications may differ from the actual product.